BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Metal ve Hurda Eşyalar hakkında aklınıza takılan, en çok merak edilen soruları sizler için derledik.

Hurdalarınızı Almaya Geldiğimizde, Tartım  ve Değerleme Yaparak Tarafınıza Bildiriyoruz Kabul Ederseniz Ödemenizi Hemen Nakit Yaparak Hurdalarınızı Alıyoruz.

Hurdalarınızı Satmak İçin Doğru Adrestesiniz, Hurdalarınızı Satmak İçin Bizi Telefonla Aramanız Yeterli Olacaktır. Konumunuza Geliyoruz Tartıyoruz Ve Nakit Ödüyoruz.

Tabi ki Evet. Eğer hurdalarınız bir kaç tonsa şehir dışından ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır.

Bilindiği üzere hurda fiyatları niteliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Demir, bakır, alüminyum gibi hurdalar dünya borsalarında işlem görmekte olup, güncel fiyatlar o günkü değerinden yansıtılmaktadır. Kağıt, plastik, kablo gibi hurdalarınız için de gerekli ayrıştırma ve uzman ekiplerimizin incelemesi neticesinde fiyatlandırılır ve en yüksek değerinden kazanç sağlamanız için çalışma yapılır.

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

Hurda metal geri dönüşümünü yapmaya çalışırken, sahip olduğunuz hurda türünü belirlemek önemlidir. Hangi hurda türüne sahip olduğunuzu belirlemenin en kolay yolu bir mıknatıs kullanmaktır. Mıknatıs metala yapışırsa, elinizde çelik veya demir gibi bir demirli metaldir. Çoğu hurda demirden fazla bir para elde edemeyebilirsiniz. Ancak firmamız hurda sizi tatmin edebilecek bir meblağ sunmaktadır. Mıknatıslanma yoksa, bakır, alüminyum, pirinç, paslanmaz çelik veya bronz gibi demir dışı bir hurda metaliniz var demektir. Bu hurda metaller geri dönüşüm için çok değerlidir ve hurda satışında daha fazla para kazanmanızı sağlar. Geri dönüşüm için bu hurda metaller daha kıymetlidir. Ayrıca sahip olduğunuz hurdanın metal türünü tam olarak anlamak için renk, doku ve diğer görsel yardımcılar kullanabilirsiniz.

Hurda metaller dışında plastik hurdalar, kağıt hurdalar vb hurdalarda geri dönüşüme tabi tutulurlar.

Hurda bakır, hurda alüminyum, hurda pirinç, hurda paslanmaz çelik ve hurda bronz gibi hurda demir dışı metaller hurda sahalarında daha fazla para kazanmanızı sağlar. Çelik ve demir gibi demir metalleri, değerli çok değerli değildir, ancak hurda bunlarında mutlaka bir karşılığı bulunmaktadır.

Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın