BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Müşteri Memnuniyeti Yorumları

Hurdacılık hizmetlerimiz ve hurda eşya hizmetlerimiz hakkındaki müşteri memnuniyeti yorumlarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Diyarbakır'da hurdacı dediniz mi ilk akla gelen firmadır. Diyarbakır'da hurda ve geri dönüşüm alanında profesyonel olarak işini yapan Diyar Hurda aynı zamanda en iyi fiyatla alım hizmeti sunmaktadır. Ben tecrübe ettim. Size gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz kendileriyle.

Fiyatlandırması gayet başarılı, Hurdacılığın Diyarbakır'daki emin adresi. Hurda alımını kapınıza kadar gelip size kolaylık sağlıyorlar ayrıca ödemenizi bekletmeden yapıyorlar.

Çalışanların ve kaliteli hizmet sunan Diyar Hurda firmasına teşekkür ederiz. Organize sanayi bölgesinde olan fabrikamızda çıkan Çinko ve bakır hurdalarımızı biriktirip buraya verdik Gerçekten memnun kaldık. Öneririz tüm iş yerlerine.

Demir ve krom satışlarımızı burada gerçekleştirdik. Hakkını veren ve dürüst bir firma. Personelin güler yüzü takdir edilesi bir durum. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Alüminyum hurdalarını iş yerinde biriktirip buraya veriyoruz. Bu zamana kadar sorun yaşamadık, Sıkıntısız ve güvenli biçimde işimizi karşıklı anlayış çerçevesinde yaparak bitiriyoruz. çok memnun kaldığımız bir işletme.

Çok başarılı bir firma hiç ses gürültü yapmadan hurda ve metal malzemelerimizi gelip yerinden araçları ile aldılar. Peşinden ödemesi ile bize sundukları hizmetten çok memnun olduk. Teşekkür ederiz.

Çok ilgili ekip çok kaliteli hizmet ve mazzam işletme. İnşaat atık ürünleri değerlendirmek için Diyar Hurdayla anlaştık ve çok iyi şartlar altında işimizi bitirdik. Emeği geçen herkesin eline koluna sağlık.

İşinde profesyonel bir işletme çok dikkatli ve özenli ekip tavsiye ederim işine son derece özen gösteren bir işletme. Binamızın kömürlüğünde çok fazla bakır, demir ve bir sürü metal çıktı. Aradık gelip aldılar ve internetten baktım bize kilosuna güzel fiyat vermişler.

Yenilenecek olan binamızın kazan sökümü için burayla anlaştık. Ekibiyle geldiler sessiz sakin şekilde işlerini halledip gittiler. gerçekten çok memnun kaldık, hem hızları hem samimi davranışları hem de işçiliklerinin kalitesi. Yer de ne pas ne kir bırakmadan bitirdiler. Helali hoş olsun.

Eskimiş hurdaya çıkmış motorumu verdim geçenlerde ve çok memnun kaldım. Yüksek fiyat garantisi ile çalışan sözlerinde düren ve peşin ödeme ile çalışan iyi bkaliteli bir hurdacı.

İşyerimde atık hurdalar vardı geri dönüşüme müsait malzemeler. Google'da Diyarbakır Hurdacı diye arayıp kendilerinin web sitesine denk geldim. Telefonla ulaştım. Bizlere yardımcı olacaklarını dile getirdiler. Gerek yükleme gerek tartmada gerekse taşımada herhangi bir ücret talep etmediler. memnun kaldık yavsiye ederim.

Diyarbakır'da bir çok hurdacıdan çok daha kaliteli bir firma. Dürüsüt ve güvenilir bir yer. Tüm şirketlere burayla iş yapmasını öneririz. Çok memnun kaldık aldığımız hizmetten herkese kolay gelsin iyi çalışmalar.

Depomda biriktirdiğim çinko hurdaları satmak için birkaç yeri aradım içerisinde burasıda vardır. Telefonda ılımlı konuşması ve işine duyduğu saygıyı belirterek konuşmasına istinaden araba gönderip almalarını söyledim çok kısa zaman içerisinde gelip hurdaları aldılar. Elinize kolunuza sağlık abi telefon numaranızı kaydettim bundan sonra başka bir yeri aramama gerek kalmadan sizleri arayacağıma emin olabilirsiniz.

Genelde bakır kablo hurdası verdiğimiz bir hurdacı. Arkadaşlar gayet ilgili ve güler yüzlü insanlar. Ne zaman birikse bir telefon ile aynı gün gelip alıyorlar. Böylesine prensipli, düzgün çalışan işletmeleri kolay kolay bulamazsınız. Takdir ediyorum.

İşini hakkıyla yapan düzgün insanlar. İşinizi güvenle teslim edebiliri iyi fiyattan ödemenizi alabilirsiniz. Diyarbakır'da sayılı hurdacılardan ve helal olsun işiniz rast gitsin.

Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın