BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Kayapınar Hizmet Ağımız

Kayapınar Demir Hurda

Kayapınar Demir Hurda

Ucuz bir metal olmasından Kayapınar Demir Hurda inşaat, otomotiv, çeşitli süs eşyaları, teknolojik ürünler, mutfak ve banyo gereçleri ve sayamadığımız daha birçok sektörde kullanılan atıklardan oluşmaktadır. Kullanım alanlarının bu kadar yaygın olması sebebiyle de en çok alım satımı yapılan hurdalar arasındadır.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurda Klima

Kayapınar Hurda Klima

Şehrin genelinde bulunan ekiplerimiz kullanmadığınız ya da görevini yerine getiremeyen hurda klima alımı yapmaktadır. Bozuk eski klimalar değeri teklif edilerek alınmaktadır. Her çeşit ikinci el ve Kayapınar Hurda Klima piyasa değeri üzerinde fiyatlar ile alınır. Hurda klima satmak istiyorsanız hemen firmamız çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Sarı Hurda

Kayapınar Sarı Hurda

Günümüzde Kayapınar Sarı Hurda halk arasında pirinç veya pirinç hurda olarak bilinmektedir. Hurdacılar arasında da sarı hurda olarak geçer. Yine de sarı hurdanın ana ve hammaddesi pirinçtir. Pirinç hurda veya sarı hurda geri dönüştürülmesi bakımından çok önemlidir. Çünkü Kayapınar Sarı Hurda aşınması veya kırılması zor bir maddedir. Çevremizde kullanılan ve Kayapınar Sarı Hurda niteliği taşıyan su saati, çeşme başları, kilitler, anahtarlar, vanalar

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurda Alüminyum

Kayapınar Hurda Alüminyum

Kayapınar Hurda Alüminyum nedir, merak edenler için bu tarz hurdaların, büyük oranda alüminyumdan üretildiği söylenebilir. Buna karşın Kayapınar Hurda Alüminyum saf ve katıksız olarak alüminyumdan üretilmesi gerekmez. Çeşitli endüstriyel alanlarda olduğu gibi alüminyumun farklı elementlerle alaşım halinde kullanılabilir bir ürüne dönüştürülmesi de olanaklıdır.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Pirinç Hurda

Kayapınar Pirinç Hurda

Yaygın olarak geri dönüştürülen bazı Kayapınar Pirinç Hurda malzemeler, pirinç tipine ve kirletici miktarına göre değişebilen pirinç cürufu ve tornaları içerir. Su sayaçları ve fıskiyelerin parçalanması ve ayrılması genellikle zordur, ancak diğer malzemelerle düşük kirlilik seviyeleri nedeniyle farklı fiyatlandırılabilirler. Pirinç radyatörler gibi genellikle Kayapınar Pirinç Hurda geri dönüşüm işlemiyle geri kazanılamayan bazı pirinç parçalar vardır.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurda Ev Eşyası

Kayapınar Hurda Ev Eşyası

Kayapınar Hurda Ev Eşyası ve 2.el beyaz eşya hurdacılık, beyaz eşya hurda ve hurda 2.el beyaz eşya geri dönüşümde talebi oldukça fazla olan gereçler arasında yer alır. 2.el beyaz eşya Hurdası Pek çok kullanım alanı olan beyaz eşya hurda bu özelliğinden dolayı geri dönüşüm ve hurdacılık sanayinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurda Beyaz Eşya

Kayapınar Hurda Beyaz Eşya

Kayapınar Hurda Beyaz Eşya hurdacılar vasıtasıyla geri dönüşüm alanına kazandırılması ‘’çevre ve şehircilik bakanlığı’’ tarafından izin verildiği takdirde işleme alınabilmektedir. Kayapınar Hurda Beyaz Eşyaalan yerler geri dönüşüm merkezleriyle bağlantılı olarak beyaz eşyaların içindeki motor, kazan, elektronik ve mekanik malzemelerin ayrıştırılarak yeniden üretim alanına kazandırılmasını sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Bakır Hurda

Kayapınar Bakır Hurda

Kayapınar Bakır Hurda genellikle kablolar, bakır talaşı, elektronik levhalar, oto radyatörleri, külçe ve çinko gibi malzemelerin içerisinde bulunmaktadır. Bu malzemelere uygulanan kırma, yakma, bölme gibi uygulamalarla bakır çıkarılır ve son aşamada eritme ile saf bakır elde edilir.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Kurşun Hurda

Kayapınar Kurşun Hurda

Çıkan ağırlık ile kurşun hurdası fiyatları piyasasındaki fiyatlar hesaplanarak peşin ödeme yapılıyor. Kayapınar Kurşun Hurda fiyatları hakkında net bilgi almak isteyen müşteriler bizlere ulaşabilir. Haftanın 7 günü tüm bölgelere hurda alım hizmetini kaliteli bir şekilde vermeye devam ediyoruz. Kurşun hurdası satmak için hemen bizi telefon numaramızdan arayın. En iyi fiyat garantisi ile Kayapınar Kurşun Hurda alınır.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurdacı

Kayapınar Hurdacı

Tercih edilme sebeplerinden bahsedecek olursak 7/24 hizmet vermesi, hurdalarınızı ayırt etmeden adresinizden yüksek fiyatlardan satın almasıdır. Artan teknoloji ile birlikte yeni gelişmeler içerisinde olan fir0imamız size güven temin eder ve sonunda karlı çıkabileceğiniz bir deneyim sunar. Kayapınar Hurdacı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurda Alım Satımı

Kayapınar Hurda Alım Satımı

Şehrin her yerinden, tüm ilçelerden Kayapınar Hurda Alım Satımıişlemi yapıyoruz. Şehrin hangi semtinde olursanız olun size en yakın hurdacıya, bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Her türlü demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kâğıt ve karton hurdası, plastik hurda, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurda, imalat artığı hurdalar, talaş hurdası, tel hurda, içecek kutusu hurdası, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdaları, çatı, merdiven, pencere korkuluk hurdaları, elektronik eşya hurdası, inşaat hurdaları, pvc pencere hurdaları ve hurda sınıfına giren hurdaların alım satımını yapıyoruz.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurda Alımı

Kayapınar Hurda Alımı

Evlerde bulunan bozuk buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fabrikalarda bulunan son mamul metal parçaları, demir talaşı, bakır talaşı, alüminyum talaşı, kullanımda olmayan bilgisayar kasaları, laptoplar, şantiyelerde kullanılmayan konteynerleri Kayapınar Hurda Alımı hizmetimiz kapsamında değerinden alıyoruz.

Detaylı Bilgi
Kayapınar Hurda Eşya

Kayapınar Hurda Eşya

Biz ikinci el eşya olarak sektörde saygın bir yere sahip olan firmamız eşyalarınız için en iyi teklifi verecektir. Kayapınar Hurda Eşya Satmayı düşündüğünüz ikinci el eski veya yeni eşyalarınızın fotoğraflarını bize iletin, anında teklif alın. Whatsapp kullanarak ikinci el eşyalarınız hakkında bilgi verebilir veya fotoğraflarını gönderebilirsiniz. İsterseniz direk olarak telefon numaramızdan bizi arayarak da eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın