BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Hurda Eşya

Hurda Eşya

 Hurda Eşya

Hangi Parçalar Hurda Değeri Görür?
Her türlü Hurda Eşya veya hurda beyaz eşya alımını yapan firmamız, önce alım sonra ise tesislerde ayrıştırma, analiz etme, dönüştürme işlemlerini sırasıyla gerçekleştiriyor. Kullanmadığınız eşyaların sizin nazarınızda değeri olmayabilir ancak tesisimiz ve sektör için emin olun çok değerli. Çünkü motorlu eşyaların işlevselliğine bakılmıyor, içerisindeki parçalar, gövdesi, mekaniği vb. parçalarına odaklanılıyor.


Beyaz eşya Hurda Eşya buzdolabı satım işleminde demir, alüminyum, bakır, krom kurşun hurdası gibi birçok materyal öne çıkabiliyor. Siz geneli görürken sektör çalışanları en ince ayrıntısına kadar her parçayı görür, işlerliğini dahi hesaplayabilir. Bu yüzden işe yaramaz diye düşünmeyin, eşyalarınızı satarak hem doğayı hem bütçenizi hem de ülke ekonomisini koruyun.


Ekibimiz, şehrin her köşesine özel araçlarla giderek adreste incelemeler yapıyor, tartma ve ödeme işlemlerini yerinde gerçekleştiriyor. Bakır, alüminyum, çinko, demir, krom, plastik, kâğıt gibi atık eşyalarınızın hepsini Erdal Metal ile paraya dönüştürebilir, ekolojik dengeye ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Adresten hurda beyaz eşya alan Hurda Eşya ekibimiz en iyi fiyat garantisi ile hareket ediyor, elinizdeki ürünleri piyasa standartlarına uygun şekilde alıyor. Bu konuda endişe etmeden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için her şeyi kolaylaştıran ekibimiz, eşyaların taşınmasından ödemeye kadar her detayı kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyor.


Her türlü mobilyalarınızı adresinizden teslim alıp ödemenizi anında yapıyoruz. Şehrin bölgesindeki eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bizden teklif alın. Biz ikinci el eşya olarak sektörde saygın bir yere sahip olan firmamız eşyalarınız için en iyi teklifi verecektir. Hurda Eşya Satmayı düşündüğünüz ikinci el eski veya yeni eşyalarınızın fotoğraflarını bize iletin, anında teklif alın. Whatsapp kullanarak ikinci el eşyalarınız hakkında bilgi verebilir veya fotoğraflarını gönderebilirsiniz. İsterseniz direk olarak telefon numaramızdan bizi arayarak da eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın