BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Hurdacı

Hurdacı

 Hurdacı

Hurdacı geçmişten günümüze sunduğu hizmetler ile size kaliteli bir deneyim sağlamaktadır. Hurdacılık sektörünün öncülerinden gelen hurdalarınızı yüksek fiyatlardan satın alan tek firmadır. Tercih edilme sebeplerinden bahsedecek olursak 7/24 hizmet vermesi, hurdalarınızı ayırt etmeden adresinizden yüksek fiyatlardan satın almasıdır. Artan teknoloji ile birlikte yeni gelişmeler içerisinde olan fir0imamız size güven temin eder ve sonunda karlı çıkabileceğiniz bir deneyim sunar. Hurdacı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz. Size en yakın hurdacı için bize ulaşabilirsiniz. Kalitesi ve profesyonelliğiyle sizlere güzel bir hizmet sunar.

başta olmak üzere tüm ilçelerden hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bizi arayarak elinizde bulunan tüm hurda türlerini firmamıza satabilirsiniz. Sattığınız hurdaların karşılığını yüksek meblağlar olarak geri alırsınız. Hurdacı tüm metal plastik ve kâğıt hurdalarınızı satın almaktadır. Hurdacı günün her saatinde sizlere hizmet sunarak hurdalarınızı teslim alır. Hurdalarınızın hepsi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda alımı konusunda öncü olan firmamızı arayıp tüm hurdalarınızı satın. Hurda satışı ile hem doğaya hem de ekonomiye katkı sağlarsınız. Yüksek gelir kazancı sağlayan hurda satışını geciktirmeden firmamızaracılığıyla yapabilirsiniz.

Tüm hurda türleri firmamız aracılığıyla alınır. Bu kapsamda demir, bakır, krom, alüminyum, nikel, çinko, kurşun, vs. tüm hurdalarınızın satışı için bizimle iletişime geçin.

Firmamız fiyatları hakkında bilgi almak hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz Hurda fiyatları günden güne değişiklik göstermektedir. Bu nedenle en doğru hurda fiyatını öğrenmek için iletişim kurmanız en doğrusu olacaktır. Firmamız olarak hurda fiyatlarını anlık olarak takip ediyoruz.

Hurdacı Geri Dönüştürülebilir Hurda Fiyatları

Geri dönüşüm yapılabilecek hurdaların fiyatlarını da yine Hurdacı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Geri dönüşüm son zamanların en önemli hususlarından biri olması sebebiyle her alanda karşımıza çıkmaktadır. Geri dönüşümün en önemli ayağı ise hurdacılıktır. Hurdacı bu kapsamda hurdacılık faaliyetlerini hız kesmeden itina ile yürütür.Eskici ya da diğer adıyla hurdacı firmamızın telefon numarasını sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki telefon numaramızı arayarak hurda satışını gerçekleştirebilirsiniz.  


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın