BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya

 Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya Alan Yerler

Beyaz eşyalar yaşam alanımızın vazgeçilmezidir. Eskiyen ve kullanılamaz halde olan metal ağırlıklı malzemeleri, hurda beyaz eşya alan yerler, Hurda Beyaz Eşya fiyatları değerinde olacaktır.

Hurda beyaz eşya en son fiyatları!

Hurda Beyaz EşyaAlıcısı

Hurda Beyaz Eşya, içindeki mekanik malzemelerin işlemden geçmesiyle doğaya zarar verecek kimyasal içeriklere sahiptir. Geri dönüşüme kazandırılması, satıcının ek gelir elde etmesi ve ekonomik katkı sağlaması açısından hurdacılar tarafından tercih edilir. Hurda Beyaz Eşyahurdacıları, demir, çelik, bakır ve alüminyum hurdacıları da elektronik aletlerin içindeki geri dönüşüme değer olan malzemeleri alacaktır.

Çıkma motor kompresörleri;

Çamaşır makinesi çıkma yedek parçaları;

Buzdolabı çıkma yedek parçaları;

Çıkma beyaz eşya yedek parçaları;

Çamaşır makinesi kazanı;

Çamaşır makinesi profilleri;

Buzdolabı profilleri;

Bulaşık makinesi profilleri;

Klima içi ve profilleri;

Fırın içi ve profilleri;

Hurda olan çıkma malzemeler, bütün beyaz eşyalar ve iç – dış atık geri dönüşüme değer olan bütün beyaz eşyalar hurdacılara satış yapabileceğiniz geri dönüşüm çeşitleridir. Hurdacıları ve hurda beyaz eşya alan yerler ile iletişime geçerek, satış yapabilirsiniz.

Beyaz Eşya Hurdacısı

Hurda Beyaz Eşyahurdacıları bozuk ve kullanım dışı olan beyaz eşyalarınızın tamamını, yedek parçalarını, iç mekaniklerini veya dış profillerini satın alabilmektedir. Kilogram üzerinden hesaplanan atıklar, özellikle bakır, çelik, alüminyum, çelik ve demir parçalara göre değerlendirilerek alınır. Ağır yüklü olan ve taşınması zor olan beyaz eşyalar için adrese hizmet veren kurumlardır.

Hurda Beyaz Eşya, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi olarak satabileceğiniz atıklardır.

Ankastre hurdalar, fırın, kurutma makineleri, HD TV olmak üzere alınmaktadır.

Derin dondurucular, iş yeri bilgisayarları, kasa ve benzeri ürünlerde alım için geçerlidir.

Toplu olarak hurdaya çıkmış olan Hurda Beyaz Eşyave elektronik eşyalar içeriğinde makine, demir, bakır, çelik, alüminyum, sarı pirinç, çinko, paslanmaz kablo ve işlenmiş metal geri dönüşüm malzemeleri bulunduğunda hurdacılar tarafından alınacaktır.

Hurda Beyaz Eşya Hurda Dönüşümü

Hurda Beyaz Eşya hurdacılar vasıtasıyla geri dönüşüm alanına kazandırılması ‘’çevre ve şehircilik bakanlığı’’ tarafından izin verildiği takdirde işleme alınabilmektedir. Hurda Beyaz Eşyaalan yerler geri dönüşüm merkezleriyle bağlantılı olarak beyaz eşyaların içindeki motor, kazan, elektronik ve mekanik malzemelerin ayrıştırılarak yeniden üretim alanına kazandırılmasını sağlamaktadır.

Çöpe atılan beyaz eşyaların doğayla temasının olması durumunda ekolojik dengeye zararı bulunurken aynı zamanda ekonomik olarak sanayi ve endüstriyel yapıya da etkisi olmaktadır. Beyaz eşyalarınızı hurda dönüşüm merkezileri, firma ve kuruluşlarıyla paylaşarak, yıpranan, kullanım dışı ve hurdaya dönmüş motorlu eşyaların geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Adresten Hurda Beyaz EşyaYerler

Adresten alınan Hurda Beyaz Eşya, belirli marka, motor gücü, malzeme kullanımı ve iç – dış mekaniklere göre değerlendirilerek anında nakit ödeme yaparak işlemin tamamlanmasını sağlayacaktır. Hurda beyaz eşya alan yerler, sarı pirinç, krom ve çinko akü değeri olan malzemelerin de kolay bir şekilde tespit edilerek fiyatlandırmasını yapabilmektedir.

İletişim kuracağınız Hurda Beyaz Eşya alım satımı yapan hurdacı, beyaz eşyanın iç ve dış malzemelerine göre toplam fiyatı içeriğine göre yapar. Alüminyum, sarı pirinç krom, paslanmaz kablo ve çinko akü malzemeleri de dahil olmak üzere metal ağırlıklı olan eşyaların güncel fiyatlarına göre alımını gerçekleştirecektir.

Hurda Beyaz Eşya İçin En İyi Fiyat Veren Yerler

Hurda beyaz eşyalarınızın iyi değerde satılması ve size de ek gelir sağlaması için iletişime geçeceğiniz firmanın genel hurda fiyatlarına uygun alım yapmasını beklemeniz gayet normaldir. Hurda beyaz eşya alan yerler 2022 fiyat değerlendirmelerini hurda malzemelerin içeriğine göre yapmaktadır.

Bakır, alüminyum, demir, çelik ve ekovat motor hurdası ile demir kaplama motor hurdası da dahil olmak üzere yüksek ve düşük fiyatlara göre parçaların ayrılmasıyla maliyet belirlemesi yapabilmektedir. Hurda beyaz eşyaların alıcılarının genel hurda fiyatları çerçevesinde fiyat aralıkları belirlediğinden emin olabilirsiniz.

Hurda Beyaz EşyaFiyatları

Hurda Beyaz Eşya fiyatları, alüminyum, demir, çelik, pirinç, krom ve çinko malzemeler de olmak üzere beyaz eşyanın iç mekanikleri ve profilindeki kullanılan ağırlıklı metallere göre değerlendirilir.

2022 hurda fiyatları, hurda beyaz eşya alan yerler tarafından güncellenerek yeni fiyat aralıklarına göre günlük, haftalık ve aylık olarak kuruş farkıyla hesaplanabilmektedir. Güncel fiyat için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın