BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Hurda Klima

Hurda Klima

 Hurda Klima

Hurda Klima şirketimiz tarafından tüm parça ve elektronik eşya alımı yapılır. Hurda Klima kaç para eder diyerek satacak yer arıyorsanız firmamız en iyi fiyat teklifleri vermektedir. Şehrin genelinde bulunan ekiplerimiz kullanmadığınız ya da görevini yerine getiremeyen hurda klima alımı yapmaktadır. Bozuk eski klimalar değeri teklif edilerek alınmaktadır. Her çeşit ikinci el ve Hurda Klima piyasa değeri üzerinde fiyatlar ile alınır. Hurda klima satmak istiyorsanız hemen firmamız çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Hurda Klima fiyatları, içinde bulunan bakır hurda ve sarı hurda gibi parçalara göre şekillenir. Şehrin ilçelerinde hurdacı olarak klima hurdası ve diğer tüm parçaları alıp değerlendiriyoruz. Kalifiyeli bir ekiple hizmet veren firmamız klima alımı için adresinize geldiğinde hem dış ünite hem de iç ünite olarak ayrı ayrı fiyatlandırabilir. Bu sebeple klima hurdası kaç para oldu durumu tamamıyla satacak olduğunuz parçaya göre şekillenmektedir.

Hurda Klima Fiyatları

Şehrin tüm ilçelerde hurda alan yerler olarak ekiplerimiz bulunmaktadır. Tüm ilçelerde bulunan hurda alanlar ekipleri adresinize gelip hurda fiyatları teklif etmek için herhangi bir ücret talebi olmamaktadır. Şayet anında fiyat teklifi istiyorsanız hurdanıza ait resimleri firmamıza ileterek teklif alabilirsiniz. Tüm dönüştürülebilir atıkları firmamız satın almaktadır. Ev tipi, iş yeri tipi ve endüstriyel sanayi tipi Hurda Klima farkı olmaksızın hurda olarak satabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Bakır Hurda Klima borusu ve içinde ki farklı metal hurdalar sayesinde fiyatları değiştirir. Klimanızın kaç binlik(büyüklükte) olduğuna göre değeri değişir. Firmamızdan klima hurdası fiyatları almadan satmayın ya da yerinden dahi sökmeyin. Personellerimiz adresinize Hurda Klima için geldiğinde hızlı ve teknik personeller tarafından duvardan klima ve dış ünite sökülmektedir. En iyi fiyatlarla hurdanızı satmak için hemen arayın.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın