BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

 Sarı Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı yaklaşık olarak %62 oranında bakır, %35 oranında çinko elementi içermektedir. Bu da hurdacılık sektöründe değerli olmasına sebep olmaktadır. Bu pirinç grubu alfa pirinç olarak adlandırılmaktadır. Soğuk bir şekilde Sarı Hurda Fiyatı işlenebilirler ve erime noktası daha düşük bir alaşımdır. Genellikle cıvata, pim ve vida yapımında kullanılırlar.

Beta Pirinç: Beta pirinçler ise alaşımın daha sert ve dayanıklı olmasını sağlamak adına alfa pirinçlerden daha fazla çinko içermektedir. Sarı Hurda Fiyatı belirleyen faktör içeriğinde yaklaşık olarak %40-45 oranında çinko bulundurmasıdır. Sadece sıcak işlemlerden geçerek işlenebilmektedir. Genellikle pencere kolu, musluk vanası, kapı ve bazı bağlantı parçalarının üretiminde kullanılmaktadır.

Alüminyum İçeren Pirinçler: İçeriğinde alüminyum bulunduran alaşımların korozyona karşı daha dayanıklı olduğu bilinmektedir.

Kurşun İçeren Pirinçler: Kurşun içeren alaşımlar ise daha kolay işlenmektedir.

Kalay İçeren Pirinçler: Deniz suyunun aşındırıcı etkisine karşı daha dayanıklıdır.

Pek çok sektörde kullanılan sarı alaşımı, içerdiği metallerin çeşidine ve oranına bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle insanların aklında “Sarı hurda fiyatı kaç para?” tarzında sorular oluşmaktadır. Kullanıldığı alanlardaki işlevleri de bu fiyat aralığını değiştirmektedir. Hurda alımı yapan firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır.

Sarı Hurda Fiyatı olarak alanında uzman ekibimiz, adresinize gelir ve hurdalarınız için sizlere uygun bir fiyat belirler. Hurdalarınızı sizlerden alabilmemiz için herhangi bir kilogram sınırımız bulunmamaktadır. Hurda ağırlığı ne kadar olursa olsun bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde hurdalarınız alınmaktadır. Hurdanın türüne bağlı olarak kilogram ve ton üzerinden belirtilen fiyatlarla alım sağlanmaktadır. Piyasadaki son yılı Sarı Hurda Fiyatı göz önüne alınarak sizlere en iyi fiyat verilmeye çalışılmaktadır.

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı her gün değişiklik gösterebilmektedir. Piyasa hareketliliğinden dolayı fiyatlar sürekli güncellenmektedir. Hurdalar, Hurda ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde incelenir. Bunun sonucunda, fiyat hakkında net bir bilgi Sarı Hurda Fiyatları verilmektedir.

Sarı Hurda Fiyatı hakkında kesin ve net bilgi almak isterseniz sitemizdeki iletişim bölümüne girerek bize ulaşabilirsiniz. Sizde hurda sarı ve diğer hurdalar hakkında merak ettiklerinizi, ya da önerilerinizi yorum bölümünden yazarsanız, en kısa sürede cevap verilecektir.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın