BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Bakır Hurda Fiyatları

Bakır Hurda Fiyatları

 Bakır Hurda Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları sayfamızdaki telefon numarasından öğrenebileceğiniz güncel hurda fiyatı her an değişkenlik gösterse de bu gönderi ile aynı tarihte tüm Türkiye’de uygulan hurda fiyat listesi Hurda borsalarındaki gibidir. Siz bu sayfayı ziyaret ettiğiniz esnada fiyatlar değişmiş olabilir. Bu sebeple lütfen geçerli fiyat listesi için bizimle iletişime geçiniz. Genel olarak 2022 hurda fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Şimdi hurdanın kilosu ne kadarmış hep birlikte inceleyelim.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda fiyat listesi son yılının her günü için farklı olarak belirlenmektedir. Bu nedenle günlük hurda fiyatını yakından takip edilmelidir. Firmamız hurdacı olarak müşterilerin ve hurdacılık yapan meslektaşlarının mağdur olmaması için telefon desteği vermektedir. Anlık bakır fiyatları hakkında doğru bilgi almak için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Son Yılın Hurda Hurda Bakır Fiyatları Listesi

Hurda demir fiyatları, soyma Hurda Bakır Fiyatları, alüminyum hurda fiyatı, hurda sarı fiyatı, plastik, kağıt, krom, hurda kablo fiyatları, kurşun hurda fiyatı, çinko, zaman ve hurda elektronik kart fiyatları gibi pek çok hurda malzemesinin kg fiyatı ne kadar liste halinde inceleyebilirsiniz.

Hurda Fiyatları

Hurdanın fiyatı belirlenirken bazı değerlendirmeler yapılmaktadır. Hurda fiyatı belirlenmesinde uygulanan yöntemlerden sizlere kısaca bahsetmek istiyoruz. Atık malzeme fiyatları.

Hurda Bakır Fiyatları için tespit nasıl Yapılır?

Öncelikle malzeme çeşitlerine ayrılır. Hurda Bakır Fiyatları belirlenirken hurda malzemenin cinsine ve miktarına göre işlem yapılmaktadır. Ayrıca şehirde hurda piyasası çeşitli faktörlerden etkilenmektedir. Hurda piyasasını etkileyen bu faktörlerden kısaca şöyle bahsedebiliriz.

Geri Dönüşüm Oranının Etkisi

Piyasadaki Arz Talep Oranı

Hurda Malzemenin İşçilik Maliyeti

Geri Dönüşüm Oranı Nedir? Fiyatlara Etkisi Nedir?

Bazı hurda metal ve plastik hurdaları geri dönüştürülemez durumda atıl bir vaziyete gelmiş olabilmektedir. Kullanıldığı yer ve zamana dayalı olarak geri dönüşümü yitiren bu tarz hurda malzemeler değersiz atıklar sınıfına geçmektedir.

Geri dönüşümde hurda malzemenin saflık oranı çok önemlidir. Malzeme ne kadar saf ise fiyatı o kadar yükselmektedir. Nadiren de olsa kapanan işletmeler aracılığıyla ham madde halindeki ürünler hurda olarak satılmaktadır. Bu tarz hurda hammaddeler çok daha değerlidir.

Piyasadaki Arz Talep Oranının Hurda Piyasasına Etkisi Nedir?

Dönemsel olarak bazı malzemelere daha çok ihtiyaç duyulabilir. Örneğin inşaat sektörünün hızlı olduğu dönemlerdeki demir ihtiyacı daha yüksektir. Haliyle geri dönüşüm firmaları daha çok Hurda Bakır Fiyatları almak isterler. Bu durum hurda bakırın kilo fiyatını yükselmesine sebep olur. Biz bu tarz eylemlere kısaca hurda piyasasında dalgalanma diyoruz.

Hurda Demir Fiyatları

Demir Çeşitleri  Hurda Demir Fiyatı

DKP Hurda Demir Fiyatı

Ekstra Hurda Demir Fiyatı           

Toplama Hurda Fiyatı    

Teneke Hurda Fiyatı      

Demir Talaşı Hurdası Fiyatı         

Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatı  

İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatı          

İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatı       

Tufal Hurdası Fiyatı        

Demir Hurdası Fiyat Listesi

Firmamız Hurda Bakır Fiyatları belirleyen hurda şirketleri arasındadır. Her türlü demir hurdası, bakır hurdası alımı esnasında buradaki fiyat listesine benzer bir liste müşteriye gönderilmektedir. Hurda Bakır Fiyatları kilo belirlenirken yukarıda belirttiğimiz fiyatlandırma politikaları uygulanmaktadır.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın