BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Hurdacı Telefon Numarası

Hurdacı Telefon Numarası

 Hurdacı Telefon Numarası

Her zaman hurdacıya ihtiyacınız olabilir. Size en yakın Hurdacı Telefon Numarası sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Hurdacı Telefon Numarası arayan müşterilerimize gün içinde birkaç dakika da vereceği adrese gelebilmekteyiz. Beklemeden hurdacı hizmet almak istiyorsanız ve en iyi fiyatlarla hurda satmak istiyorsanız mutlaka telefon numarasını arayınız.

 Yakın Hurdacı Numarası

Hurdacı Telefon Numarası

Hurdacı Çağırın

Yakın Hurdacı Telefon Numarası

Hurdacı Telefon Numarası bulabilirsiniz ancak yakındaki hurdacı ile çalışmak her zaman daha avantajlıdır. Hem bölgenizin hurdacı olması hem de çağırmanız halinde kısa sürede yanına gelmesi önemlidir. Bir detayda çağırdığınız hurdacının sizlere nasıl bir fiyat vereceği, her hurdayı alıp almadığı önemlidir. Demir, Bakır, Kurşun, Kalay, Kablo, Sarı hurda dahil tümünde sizleri yanıtlamadan fiyat verilmesi gerekmektedir.

Şehrin hurdacı olarak birden çok bölgede gezici ekiplerimiz bulunmaktadır. Sitemizde bulunan hurdacı numarası üzerinden aramanız halinde size en yakındaki hurdacımız hemen size yönlendirilir.

Hurdacı Telefon Numarası

Sokak hurdacısı yerine firmamız gibi şirket bünyesinde hurdacı hizmeti veren yerlerden daha güveli ve kaliteli bir hizmet alırsınız. Yüksek kilo hurdalar, çok çeşitli metal ve maden hurdalarının tümünde alım yapılmaktadır. Hurdacı Telefon Numarası, şirket, fabrika, imalathane ve işyerleri için düzenli hurda alımında yapmaktayız. Evsel ve semtlerdeki hurdaları da aldığımız gibi toplu hurda alımlarımızda bulunmakta olup tümünde peşin ödeme yapmaktayız. Hurdacı numarası haftanın her günü açık olup dilediğiniz zaman hurdacıyı bulabilirsiniz.

Hurdacı Telefon Numarası ile Hurdacı Çağırın

Hurda alanlar olarak bizi arayıp hizmet talep eden her müşterimize beklemeden ivedilikle ulaşıyoruz. Şehrin içinde en geniş hurdacı kadrosuna sahip firmayız. Yakındaki hurdacı numarası için bizleri arayın kısa sürede hurdalarınızın tümünü kendi nakliye araçlarımızla ve nakit ödeme yaparak yerinizden alalım.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın