BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

Hurdacısı

Hurdacısı

 Hurdacısı

Faaliyetlerini şehirde sürdürmekte olan firmamız, geri dönüşüm konusunda birçok alanda hizmet vermektedir. Demir hurdaların yanında sizlerde bulunan henüz potansiyelini kaybetmemiş olan kullanılmış her türlü metal parçaların alımı ile ilgili de hizmet vermektedir. Hurdacısı şirketimizin temel yaklaşımı müşteri memnuniyetidir. Dolayısıyla yedek parçalarını veya iş makinelerinizin yedek parçalarını siz kullandıktan sonra sizden hurda değeri karşılığında almaktadır. Genel olarak hurda sektöründe Hurdacısı olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi geri dönüşüm başlığı altında çeşitlendirerek büyüyoruz. Müşterilerimize mallarını ya da yedek parçalarını değerinden satabilecekleri bir imkân sunuyoruz. Var olan ve kullanılmayan yedek parçaların değerlendirildiği bu hizmet, ülke ekonomisi açısından da kıymetlidir. Geri dönüşümün temel amaçlarından biri olan “değerlendirme” eylemini hurda dışında başka kanallardan da icra etmekteyiz.

Hurdacısı sadece metal hurdalar konusunda değil, ömrünü tamamlamamış kullanılabilecek durumda olan veya yedek parça için kullanılabilecek iş makinaları alanında da faaliyet göstermektedir. Kullanımı süren ancak artık ihtiyacınız olmayan iş makinalarınızın yedek parçalarını firmamıza getirebilirsiniz. Sizin için işe yaramayan parçaları hem değerinden alabilir hem de iş sektörlerine yeniden kazandırabilirsiniz. Firmamız olarak biz, Şehirdeki faaliyetlerimizi geri dönüşüm üzerinden ülke ve ekonomi yararını gözeterek sürdürmekteyiz. Size gerekmeyen makine parçalarını değerinde satmak için Hurdacısı ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü soru ve sorunda yanınızdayız. Şehirde yedek parçalarınızı, ikinci el makinalarınızı gösterebilmek ve satabilmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firma olarak kalite ve güveni bir arada sunuyoruz.

Hurdacısı olarak Bizler Siz Değerli Müşterilerimiz Bizlere Günün Her Saati Ulaşabilin diye. HurdaAlım Satım işlerinde 7/24 hizmet sistemini Getirmiş ilk Firma Olduğumuzu Belirmek isteriz.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın