BİZE SORUN
  • info@diyarhurda.com
  • +90 531 610 21 83
  • +90 531 610 21 83

En Yakın Hurdacı

En Yakın Hurdacı

 En Yakın Hurdacı

En Yakın Hurdacı olarak Yılın 365 günü Haftanın 7 günü günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

En Yakın Hurdacı olarak firmamız senelerdir metropol kent olarak bilinen bu güzel ilimizde senelerin deneyim ve bilgi birikimini müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Konumunuza yakın olan firmamız, İstanbul başta olmak üzere çevre illerde de ağırlıklı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Gerek fabrikalar, gerek sanayi siteleri olsun yüksek tonajlarda atık ürünleri araç gereçlerimizle müşterilerimize ödemelerini nakit yapıp satın almaktayız.

En yakın hurdacınız olarak şehrin genelinde faaliyetlerimizi senelerdir aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Firmamız kurumsal adımlarla yolunda hız kesmeden ilerlemelerini yürütmektedir. Demir, bakır, alüminyum, krom, sac her nevi metallerin alımları en yakın hurdacınız olarak firmamız tarafından yerinden ve değerinde satın alınmaktadır. Müşterilerimize her zaman dürüst olarak yaklaştık. En Yakın Hurdacı olarak Fiyatlarımızı ise yine metal borsasının günlük fiyat değerlerine göre müşterilerimize sunmaktayız. Hurdaların miktarına, ayrıştırılmasına göre de fiyatlarımız farkındalık göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin bir telefon kadar uzağında olduğumuzu Kınıklar Metal olarak bildirmek isteriz.

En Yakın Hurdacı olarak birçok ilçeye hizmetlerini sağlayan firmamız, hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Firmamız günün 7/24 saati hizmetinizdedir. Daha fazla zaman kaybetmeden firmamızın size özel ayrıcalıklarından hemen faydalanabilirsiniz.

En Yakın Hurdacı nerede? Gibi müşterilerimizin akıllarına sıkça sorular gelmektedir. Firmamız çok yüksek tonajlı atık ürünler bulunması durumunda ülkemizin dört bir yanına gitmekte, aynı anda birçok yerden alım sağlamaktadır. Firma olarak, gelişen teknolojiye ayak uydurmakta, modern araç gereçlerimizle, teknolojinin tüm nimetlerinden her koşulda faydalanmaktayız.

En Yakın Hurdacı olarak firmamızdan fabrikalarınıza, şantiye alanlarınıza kasa isteyebilir, böylece yer tasarrufu sağlayarak bırakmış olduğumuz kasalarda atık ürünlerinizi düzenli bir şekilde biriktirebilirsiniz. Firmalarla, fabrikalarla senelik sözleşmelerde sağlayan firmamız günün her saatinde hizmetinizdedir. Bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Hurdacılık ve metal sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren Diyar Hurda - Diyarbakır'da Hurdacı; Diyarbakır ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda eşya, hurda demir, bakır, alüminyum, çinko gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin alım satımlar yapılmaktadır. Amacımız geçmişten gelen Diyar Hurda firmamızı geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Diyarbakır'ın metal hurdacısı olarak başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın